Skip to content Skip to footer

HAKKIMIZDA

atasam prefabrik

Hakkımızda

hakkimizda-min

Atasam Prefabrik, prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri, hafif çelik yapılar ve konteyner imalatı gibi farklı alanlarda müşterilerine hizmet veren bir lider firmadır. 20 yılı aşkın deneyimi ve güçlü profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Atasam Prefabrik, teknik ve idari personeliyle müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Kaliteli malzeme ve titizlikle yönetilen tasarım ve üretim aşamaları ile müşterilerine estetik ve dayanıklı yapılar sunan Atasam Prefabrik, yurtiçi ve yurtdışında başarılı projelere imza atmaktadır. Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar gibi farklı ürünleriyle müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, kendine özgü çözümler üretmektedir.

Atasam Prefabrik, sektördeki lider konumunu sürekli büyüme hedefiyle koruyarak, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve üretim çözümleri sunan Atasam Prefabrik, 20.000 m2 üretim tesisiyle, yüksek kapasite ve hızlı üretim imkanı sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri takip eden ve yenilikçi çözümler sunan Atasam Prefabrik, müşterilerinin beklentilerini karşılamak üzere sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.

Atasam Prefabrik’in güçlü referansları, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunumundaki başarısını göstermektedir. Sektördeki liderliğini sürdürmek için müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden üretim yapmaya devam eden Atasam Prefabrik, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.